DZIĘKUJEMY!

Kilka dni minęło, odetchnęliśmy – teraz chcielibyśmy szczerze podziękować.


Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i tak dobrą energię. Robi się nam ciepło na sercu widząc, że nasz festiwal jest czymś potrzebnym, zarówno dla artystów, jak i odbiorców. W tym roku pobiliśmy rekord zgłoszeń zespołów chętnych na udział w SEA YA! FESTIVAL Vol.3 – było Was pięćdziesiąt z całej Polski! Doceniamy każde zgłoszenie i pracujemy w tym kierunku, aby w przyszłości zapewnić miejsce na więcej koncertów ???? Chcemy podziękować zespołom za danie z siebie 110% podczas zgłoszeń, prób i oficjalnych występów. Cieszymy się widząc taką pasję i zaangażowanie w młodych ludziach z wielkim potencjałem.


Honorowe podziękowania należą się tegorocznym wystawcom. Z niezależnych od nas powodów, nie mogliśmy w tym roku przedstawić młodej sztuki w takiej intensywności i ilości, jakbyśmy chcieli. Niemniej, dziękujemy za liczne zgłoszenia i ogromne pokłady cierpliwości podczas momentów, w których próbowaliśmy działać nad Waszą obecnością. Widzimy Was wszystkich i o Was pamiętamy – to, że nie zobaczyliśmy się w tym roku na Skwerze Kuracyjnym, nie znaczy, że to koniec ????
Tymek, Maciek, Tomek, Sara – dziękujemy, że pokazaliście swoimi stoiskami muzykę z tak fajnej strony.


Dziękujemy naszemu zespołowi opiekującemu się stroną techniczną, dzięki któremu festiwal mógł dojść do skutku z takim pięknym efektem. Dominik, Witek, Jakub, Jacek, Janek, Szymon, Kasia, SHR Events – oni wszyscy dbali o to, abyście mogli doznać tegorocznych zespołów w najlepszej jakości! Gdy pracuje się z takimi wspaniałymi ludźmi, nie odczuwa się, że to praca????


Dziękujemy zespołowi Cliff Media za wsparcie audiowizualne – jak co roku, współpraca to czysta przyjemność ???? Ogromne podziękowania należą się też wszystkim fotografom tegorocznej edycji, którzy zdecydowali się rozwinąć swoje oko w fotografii koncertowej właśnie u nas – Olga, Nina, Marysia, Filip, Michał, Maksym, Hugo, Kornelia, Paulina. Dziękujemy, że nas wybraliście.


Dziękujemy też naszemu grafikowi, który jest odpowiedzialny za identyfikację wizualną tegorocznej edycji – Miłosz, jesteś wielki i zrobiłeś ogromną robotę. Raduje nas, że wybrałeś Sea Ya! na swój pierwszy duży projekt po ukończeniu studiów.


Duże podziękowania ślemy do Weroniki z ESKA Trójmiasto News za rozmowę z nami oraz Trojmiasto.pl za patronat medialny. Wsparł nas również honorowym patronatem Pan Prezydent, Jacek Karnowski – bardzo doceniamy, że głowa miasta daje zielone światło młodej kulturze.


Festiwal nie byłby w stanie się odbyć, gdyby nie wsparcie ze środków Gminy Miasta Sopot oraz programu Akcelerator Biznesów Społecznych. Dziękujemy Sopot za ponowne zaufanie nam, a Gdański Park Naukowo- Technologiczny za docenienie potencjału zarówno całego wydarzenia, jak i samej Fundacja Ramtamtam, z ramienia której festiwal tworzymy już po raz trzeci.


Dziękujemy za wsparcie MOSiRowi Sopot, Molo-Marina SOPOT, Sopockiemu Centrum Organizacji Pozarządowych, Wydziałowi Kultury Miasta Sopot, Ani Horak oraz wszystkim innym instytucjom oraz jednostkom, które trzymały za nas kciuki i ułatwiały nam drogę do festiwalu.


Jesteśmy nieopisywalnie wdzięczni wszystkim wymienionym powyżej oraz tym, którzy wspierali nas już wcześniej, od samego początku. Sea Ya! to nie tylko festiwal – to społeczność ludzi pełnych pasji, kreatywności i chęci do działania. Bez Was nie bylibyśmy w stanie działać tyle lat.


Przesyłamy uściski i widzimy się na kolejnej edycji,
Rafał, Nikola, Kajtek, Klaudia – Sea Ya! Crew